13 x dobrá kniha

Pořád bojuju s malým počtem dat a pomalou rychlostí provizorní wi-fi, a ještě týden budu. Je to docela zajímavý poznatek týkající se nechtěné závislosti. Testuju se.

V pátek jsem potřebovala narychlo koupit své knížky pro charitativní akci, takže jsem zaběhla do Luxoru na Václaváku, který jsem měla nejblíž. Neměli tu ani jednu moji knihu. Slečna ale říkala, že se tu na ně už někdo ptal, asi jsou vyprodaný. (Nejsou, to je jen knižní politika.) V Academii naproti mě měli.

Nicméně jsem narazila na to, že Knihy Dobrovský mají ode dneška akci 35 knih za 35 Kč a mezi nimi jsou i povídky Paola Sorrentina Nepodstatné záležitosti, které napsal na základě fotek neznámých lidí. Viděl něčí fotku a napsal k ní fiktivní příběh. Chtěla jsem si to koupit už dávno, ale skoro 4 stovky se mi dávat nechtělo. Teď za 35,- je to paráda. Mimochodem podobná „literární cvičení“ se hodně používají, když si chcete potrénovat fantazii, kreativitu apod.

Za měsíc jedeme na dovolenou, takovou typicky naši, o tom ještě napíšu. Slibuju si, že tam určitě přečtu aspoň pár knížek z těch, které mám nakoupeny. Těším se moc, že si budu číst v plážovým koši venku, ale on tam možná nebude. Rozhodně NĚKDE si číst budu. Slíbila jsem tipy, tak dávám. I když vy jste určitě napřed a už máte leccos načtené. Budu ráda, když mi do komentářů napíšete, co z toho jste už přečetli a jestli vás to nadchlo. 

7 názorů na “13 x dobrá kniha”

  1. Četla jsem Pandu, Po povrchu, Serotonin, Život po francouzsku a Klub divných dětí. Ač mám Soukupovou moc ráda, tohle mě vůbec nebavilo, asi postrádám tu správnou imaginaci 🤷 Všechno ostatní za mě moc dobrý 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *