Tipy na to, co dělat, když nemáte co dělat

Všechno jsem si pěkně naplánovala a všechno šlo pěkně do kopru. Skolil mě zánět dutin. Z hodiny na hodinu příšerně zle, takže lehnout, spát, jít na testy covid (neg.), nepracovat, nečíst. Do Lbc pomoct našim jela Stela, pěkně se tam všichni prostřídáme.

Ale aspoň vám můžu napsat pár prima tipů na dokumenty a seriál.

ČT uvádí pokračování úspěšného cyklu o talentovaných dětech a mladých Nehasit, hořím, s názvem Ještě hořím, a je hrozně zajímavý sledovat, kam se za pár (desítek) let dostaly. Jeden z dílů zde:

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/12131111169-jeste-horim/218562263150001-martina-a-tomas-markovi-tanecnici

Pokud jste neviděli, tak určitě koukněte na dokument o hitmakerovi Karlu Svobodovi. Natočil ho jeho syn a použil v něm spoustu soukromých rodinných záběrů. Určitě stojí za vidění. Karel Svoboda – Šťastná léta 

Díky Soně jsem se podívala na úchvatnej seriál Netflixu UNORTHODOX, kterej líčí útěk dívky z ortodoxního židovskýho prostředí v NY do Berlína. Je to nádherný dějově, edukativně i obrazově. A Židé tu opravdu mluví jidiš. Pro mě veliký zážitek. Dali jsme 3 díly najednou, kdybysme věděli, že jsou celkem jen 4, tak bysme si je víc šetřili. Rozhodně doporučuji zhlédnout i dokument o natáčení, kterej je pověšenej hned za poslední díl.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *