Šaty na premiéru

Zalando Lounge

Koukám, že jsem je měla vyžehlit. Jenže šly hned po focení do pračky. Původně jsem si koupila přes internet dvoje jiné, ale vracela jsem je. Nějak to nebylo ono. Tyhle mám ve skříni tři roky, pořád jsem na ně neměla odvahu, ale mám pocit, že letos je to ono. Všude samý kytkovaný šaty. Jasně, kabelka není tón v tónu, ale to je naschvál. Ha. Boty jsou pohodlné vans. V sobotu je premiéra Střídavky v zábavním parku, tak si myslím, že pěkně zapadnu.

Všechno už nakupuju jen přes internet a neekologicky využívám toho, že se všechno dá rychle vrátit, když mi to nesedí. Proto se snažím vracet co nejmíň. Ale nebýt internetu, tak mám doma dvoje tepláky z devadesátek. 

ABOUT YOU

teď má slevu 30%, když zadáte heslo“SLEVA30“ v posledním kroku. Kdybyste taky chtěli žlutou kabelku CK, tak mají už jen jinou, kterou jsem chtěla původně (byla by víc tón v tónu), ale minulý týden nebyla k mání. Sleva platí jen od pátku do neděle 31.7.  Ježíš, to léto letí.

Úplně nejvíc ale nakupuju na

 Zalando Lounge
Odtud mám za pár korun tyhle boty, před 14 dny tam měl VANS výprodej. Zítra tam je třeba LIU:JO, ale to člověk musí být na značce v sedm ráno a rychlostí blesku si zboží rezervovat. Nejsem na tyhle závody ten správnej šílenec, ale na určitý severský značky jsem ochotná vstát i po nočním maratonu psaní.
 
 

Zítra jedeme s mojí mami, Stelou a I. na Bouři do amfiteátru v Lokti. Má být bouřka a lejt. Jak symbolické. Věřím v zázrak.

P.S. Vitrína s ozdobami stále v procesu.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *