Samy sebou

Listopadové číslo Marianne bydlení je posledním, které vzniklo díky kreativitě šéfredaktorky Karolíny Hůlové. Dál už bude časopis pokračovat bez ní. Což mě hrozně mrzí. Věřím ale, že i dál to bude ten nejlepší časopis o bydlení, který je na trhu. 

Mé rozhovory se zajímavými ženami Samy sebou byly spjaté právě s Karolínou, která mi kdysi tento formát nabídla. Takže i když vás, zajímavých žen, je v mém hledáčku pořád hodně, další rozhovory se odkládají na neurčito. Pokud se Karolíně v další práci budou někam hodit, velmi ráda vás zase oslovím.

Protože vím, že se Karolína rozhoduje, kudy tudy se životem vydat dál, věřím, že znovu zakotví v tom, co umí nejlíp. V designu. Pokud byste hledali pro svůj projekt kreativní zkušenou duši, chtěli vydávat ten nejdesignovější offline/online časák/web, zkuste ji oslovit. Teď je ten nejlepší čas. Kontakt ráda poskytnu.

V tomto čísle se můžete mrknout i na Karolínin byt a inspirovat se. Kovářova kobyla u ní doma rozhodně bosa nechodí 🙂

1 názor na “Samy sebou”

 1. Miluše Budweiserová

  Dobrý den, paní Lucie.
  Také jsem byla překvapená, že Karolína Hůlová končí. A po přečtení jsem si řekla, zda budete v psaní pokračovat. No a už tam byl někdo jiný.
  Budete mi chybět, měla jsem moc ráda Vaše příspěvky. Četla jsem je z časopisu první.
  O Vás bude zájem v budoucnu i někde jinde. Moc Vám to přeji. Hodně štěstí a mějte se moc hezky.
  S pozdravem M. Budweiserová

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *