Premiéra

V sobotu premiéra, dnes novinářská projekce. A mám to za sebou. Hurá. Nemám ráda oficiality, i když naštěstí na mě nikdo zvědavej není, všechno se točí kolem herců. Dnes dokonce jeden novinář odstrčil pana režiséra, aby mu uvolnil místo a on si mohl vyfotit Martina Hofmanna. Tak jsme se tomu zasmáli. Sběratelům podpisů jsem se asi šestkrát podepsala. Prostě sláva veliká 🙂

Teď už je to na vás. Přijďte do kina a napište mi, co se vám líbilo i co se vám zdálo blbé. Kritiku přijímám, sama mám taky výhrady, to by ani jinak nešlo. Dostali jsme dnes od paní Spáčilové dobrou recenzi, to nečekal nikdo, já už vůbec ne. Když píšete seriály, jste zvyklí na tvrdej chleba. Škoda, že si to neumím víc užít. I. mě chtěl pozvat na oběd, ale potřebovala jsem doma vyluxovat a prát, k tomu psát, takže jsme si koupili jídlo domů v KFC. Objevila jsem tam novinku s rýží a pomerančovým dresinkem a musím říct, že to bylo hrozně dobrý. Nečekaně.

Těším se na vaše reakce!

2 názory na “Premiéra”

 1. Moc jsem se bavila. Super obsazení včetně dětských herců. Hlášky jako: „Alimenty pro exmanželky“, obalení do molitanu po operaci, koupel babičky Olgy v porodní vaně, porodní plán – hlavně rýchlo!, šérování Olgy, kytice k narozeninám ajn. pobavily. Neuvědomuji si, že by mi něco vyloženě vadilo. Příběh byl zasazený do zajímavého prostředí (rugby).
  Spravila jsem si chuť. Před pár dny jsem byla na komedii „Hádkovi“ a kdybych nemusela zvednout celou řadu diváků, odešla jsem už po první třetině – a kvůli výkonům herců to nebylo. Holt jsem nebyla cílová skupina.
  Ať Vám to i v těchto vedrech píše! Gábina s dvojčaty

 2. Ahoj Lucie, tak já jsem včera byla v kině.
  Syn říkal: proč nejdete na Top Gup?
  A já na to, ne my jdeme na Lucii Konečnou. Koukal jako vejr a prý kdo to je. :-))) Tak snad mu to odpustíte.
  Nám se to s manželem líbilo. Odpočinkové, dobré vtipy a když jsem poslouchala i ty okolo, byly samé pozitivní reakce. Prý ,, tak by to mohlo fungovat“. A ano, tak by to mohlo fungovat, aby byly všichni zapřažení a spokojení. Mi se líbila ta slušnost. A moc se mi líbila Olga, možná proto, že já jsem taky Olga :-))))
  A právě jsem dočetla Vaši Vířivku – tak teda – to je síla. Super kniha!!!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *