Poslední dny

 

V posledních dnech hodně starostí, mamka jde znovu na operaci, je potřeba se postarat nejen o ni, ale i o tátu. Rodina ségry má covid. Ještěže skvěle funguje Dan, můj synovec. Musíme se vyšérovat. Takže putuju mezi Lbc a domovem. Vařím, uklízím, peru, dělám srandu 🙂 Cha. Doma naštěstí vaří I., to už bych se picla. Jestli k něčemu nemám vztah, je to fakt vaření. Bohužel se netýká jídla. K tomu mám vztah veskrze kladný.

Včera po cestě z Lbc domů zastávka v Kamenickém Šenově. Rozhovor s Marií pro Marianne bydlení. Konečně jsem viděla Baťův domek. Asi spousta z vás ví, o koho jde, ale představení si nechám na později. Až nazraje čas. Já jsem rozhovorovala, Ivan zatím venčil Cherry u Varhan. Odtamtud je fotka. Pak domů, kde na nás už čekal natěšený Tobi, a my taky byli natěšení. Dnes túra se Cherry, pak jsem celý odpoledne spala. Poslouchám svý tělo, jak všude píšou. Teď dodělávání restů, maily, drobný psací úkoly a tak.

Minulý týden posté odložena schůzka nad seriálem plus čekání na další rozhodnutí ohledně filmu. Sama jsem zvědavá, co z toho vlastně budu psát. Doufám, že ne jedno přes druhý. To se pak nedá udržet v hlavě. Ale zase lepší než nemít práci vůbec.

Mějte se hezky.

 

 

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *