Ošklivější už neměli?

Mám takovou úchylku. Na začátku léta, když už všichni mají vysázené kytky a v obchodech zbývá pár zlevněných chudinek, nakupuju. Zachraňuju je. Obvykle rostliny stačí pořádně zalít a ty jsou pak tak šťastné! Jako náš pes. Ale samozřejmě není to pravidlo. Dnes jsem nakoupila v Říčanech na náměstí u starýho pána, který už taky zlevnil a neměl moc kšeft. Na fotkách to tak hrozně nevypadá, ale některé kytky už mají své parádní období za sebou. No uvidíme.

Právě dnes se mi splnil můj velký sen. Šla jsem do města a teprve když jsem viděla vycházet ze školy učitelky s náručemi kytek, uvědomila jsem si, že je poslední školní den! Obyčejně jsem to věděla naprosto přesně, protože jsem školní rok končila psychicky úplně vyčerpaná. A s oběma dětmi mě několikrát čekaly bezesné prázdniny, protože reparáty, doklasifikace nebo druhý pokus o maturitu (u obou naštěstí úspěšný). A dnes, dnes jsem se dočkala. Mám velký děti a svobodu! Takže pokud jste na tom jako já ještě před rokem, nezoufejte. Ono se to všechno postupem času nějak vstřebá. Jsem toho šťastným důkazem. 

2 názory na “Ošklivější už neměli?”

  1. Dobrý den Lucie, říkala jsem si, o čem ten nový příspěvek asi bude? A obsah byl milý a usmála jsem se jako se mi to často stává, když čtu Váš blog. I když jsem v jiné životni etapě než o kterė dnes píšete… Přeju Vám pěkné, inspirativní a tvořivé léto! 🙂 Zdraví Vás Eva

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *