Jak necestovat se psem

Za pár dní odjíždíme k našemu oblíbenému Severnímu moři, tentokrát jsme ale zvolili bližší destinaci – Usedom. Přes airbnb nebylo žádné fajn ubytování,  takže jsme hledali přes booking.cz. Ukázalo se jako skoro nemožné vzít s sebou psa, Tobiase a mít tam internet. Východní Němci s internetem šetří, pokud nejedete do luxusu, tak si dávejte bacha, aby tam byla bezplatná wi-fi. Samozřejmost to není.

Nakonec jsme tedy našli byt/apartmán ve vilce, dokonce má zimní zahradu a v ní psací stůl. Och! Domácí zvířata vítána. Super. Vystřízlivění se odehrálo za několik dní, kdy nám z ubytování přišel mail, že za 13 nocí zaplatíme za Giu v přepočtu víc jak 7 tisíc Kč, ale za to dostane vlastní deku s logem hotelu. Snažili jsme se vyjednávat, ale nešlo to. Bohužel se přes booking s hotelem nedalo dopředu domluvit a i po zaplacení ubytka se nám maily vracely jako nedoručitelné. 

Je to v posledních týdnech už druhá špatná zkušenost s booking.cz, příště se budeme snažit jednat napřímo. V tomhle je pro mě Airbnb nedostižné, protože jednáte přímo s majitelem nemovitosti. Situace se ale vyvinula nakonec úplně jinak, protože Gia prozatím nesnáší přesuny autem, asi si myslí, že ji zase někam odvážíme a je z toho na infarkt. Takže ji musíme pomalu trénovat a pro tentokrát zůstane se Stelou. I když mě moc mrzí, že nedostane deku s logem hotelu. Snad příště.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *