JAK ZAČÍT PSÁT (manuál zdarma)

Manuál, v němž najdete v něm postup, jak a kudy vstoupit do příběhu, který se chystáte napsat. Je to problém, se kterým se potýká hodně začínajících autorů. Rozepsala jsem odpovědi na nejčastější otázky, které vás trápí.

Zároveň vám poskytnu teoretické minimum základů tvorby příběhu, bez nichž se při psaní opravdu neobejdete.

Je to univerzální šablona, která funguje tisíce let.

Já vám ji představím prostřednictvím pohádky O červené Karkulce. Pokud ji nemáte pod kůží, nepovede se vám trefně povyprávět ani jediný vtip. I ten má v sobě šablonu a všichni víme, jak je důležité ji dodržet, aby pointa byla až na konci a neprozradili jsme ji omylem dřív.

Teprve když víte, jak šablonu použít, můžete ji začít vědomě porušovat.

Nicméně hlavním posláním mého e-booku je podpořit vás v chuti tvořit a nasměrovat vás, abyste v sobě objevili TOUHU a následně VÁŠEŇ PSÁT. Bez nich je tvorba jen řemeslná činnost.

Napsala jsem stovky dílů seriálů, filmy i knihy, a na každé další psaní se těším jako malá holka. Těším se, protože mi psaní vyplavuje endorfiny a navozuje ten krásnej stav mysli, kterému se říká ŠTĚSTÍ.

Psaní bývá dobrou autoterapií, ale taky se může zvrhnout v sebezničující závislost. Pokud se vám to stane, nezapomeňte o tom napsat!

Připojila jsem taky pár ověřených mechanismů, které vám tvorbu usnadní v tom smyslu, že se budete věnovat kreativitě psaní, nikoli technice.

Važte si toho, protože každý autor si své nápady, myšlenky i know-how brání vlastním tělem. Když se náhodou sejde několik spisovatelů nebo scenáristů na večírku, nikdo z nich ostatním neprozradí, na čem právě pracuje. Duševní práce není kombajn a xkrát za život se každému z nás stane, že mu jeho nápad někdo nepozorovaně vyfoukne. Nebo ho líp zpracuje. Nebo ho zpracuje hůř, ale má schopnějšího producenta. A vy zjistíte, že jste tím pádem rok pracovali zbytečně a zadarmo.

Jo, tohle všechno se děje.

 

Manuál si stáhněte ZDARMA níže.

 

jak začít psát

JAK NAPSAT "E-BOOK ZDARMA"?

Je to jednodušší, než se vám na začátku zdá.

Důležitá je dobrá příprava.

Pokud nevíte jak začít, tento manuál vám v tom  pomůže

a provede vás celou tvorbou e-booku zdarma.

Co manuál všechno obsahuje?
co je e-book zdarma
jaký je rozdíl mezi e-bookem zdarma a za peníze
co dát do EZ a co si nechat jako placený produkt
2 přístupy k jeho tvoření
jak vytvořit EZ jako osobitý produkt
šablonu, podle které e-book určitě napíšete
vlastní know-how
41 stran
cena 299 Kč včetně DPH
JAK NAPSAT E-BOOK ZDARMA

     TENTO MANUÁL

vychází z mé vlastní profesní zkušenosti.

Napsala jsem několik e-booků, další jsem pomáhala tvořit, editovala nebo na nich pracovala jako copywriter.

K napsání tohoto manuálu mě inspirovaly časté dotazy přátel i klientů, kteří se pídili po tom, jak E-BOOK ZDARMA vlastně napsat. 

Nebo se neorientovali v tom, jaký je rozdíl mezi e-bookem zdarma a za peníze.

Věřím, že v něm najdete odpovědi na své otázky a taky trochu inspirace.

JAK JSEM E-BOOK ZDARMA PSALA JÁ

Na začátku jsem si myslela, že to bude brnkačka, vždyť píšu o tom, co znám. Navíc psaní je moje profese, tak to budu mít za chvilku hotové. Nakonec jsem se k finální verzi dopracovávala několik týdnů. Samotnou mě to překvapilo.

Můj e-book zdarma má název Jak začít psát a věnuje se přesně tomuto tématu. Je určen těm, kteří chtějí napsat knihu, ale nevědí, jak na to, nebo to neustále odkládají. Případně se zasekli a neví, jak psát dál. 

Stáhnut zdarma si ho můžete zde:  JAK ZAČÍT PSÁT

Tohle všechno jsem sama na sobě zažila mnohokrát, tak jsem si myslela, že to akorát popíšu a budu mít hotovo. Jenže e-book není slohová práce a víc než cokoli jiného slouží ostatním jako manuál.

Proto je důležité ho správně uchopit a  přehledně ho strukturovat.