Detektivka v naší zahradě

Víkend. To znamená, že jako tradičně doháním resty a píšu scénář seriálu. Resty nesnáším, psaní pořád miluju. Zapomenu na čas, žiju v příběhu. Dnes ale zase tolik ne, protože mi zdrhnul králík. Všechna naše zvířata se vyznačují tím, že chtějí jako my hodně svobody. Králík už několikrát na zahradě byl a vcelku jednoduše se mi ho podařilo chytit. Jenže dnes ne. Pořád mi zdrhal, lovila jsem ho i rybářskou sítí na tyči, házela po něm deku, naháněla ho Gia – a nic. Začalo lejt a on se samozřejmě schoval v nejhůř přístupným cípu zahrady, kde na něj pršelo a létají tam sedávat na stromy draví ptáci. Šíleně to klouzalo, lezla jsem za ním v ponožkách. Zdrhnul. Pak mě chytla migréna, takže prášek a Ivan s Tobísem valili domů z Lbc. I. vystříhal keře u ohniště a vlezl pro králíka. Happy end. Zítra ho odevzdáme a nechci ho chvíli ani vidět.

Nevím proč, ale mažou se mi některé vaše komentáře. Ale čtu je, nebojte se, jen je asi smažu s obrovským množstvím spamů, které mi zamořují počítač. S těmihle věcmi se dost trápím, protože moje IT schopnosti jsou mizerné i přes absolvování několika kurzů a pečlivém čtení odborných knih. Já zkrátka vidím všechno ve slovech, ne ve značkách a číslech. Takže komentujte, dělá mi to velkou radost.

Tenhle měsíc bude lehce zběsilý, protože 4.8. se začíná točit seriál

 JEDNA RODINA

a ve stejný den jde do kin i moje 

STŘÍDAVKA
Kdybych to takhle chtěla naplánovat, tak se mi to samozřejmě nepovede. Možná je to tím, že oba projekty spojuje stejné téma: střídavá péče. Ovšem příběhy a herecké obsazení je jiné. Seriál bude k vidění od ledna na Nově.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *