Detektivka v naší zahradě

Víkend. To znamená, že jako tradičně doháním resty a píšu scénář seriálu. Resty nesnáším, psaní pořád miluju. Zapomenu na čas, žiju v příběhu. Dnes ale zase tolik ne, protože mi zdrhnul králík. Všechna naše zvířata se vyznačují tím, že chtějí jako my hodně svobody. Králík už několikrát na zahradě byl a vcelku jednoduše se mi ho podařilo chytit. Jenže dnes ne. Pořád mi zdrhal, lovila jsem ho i rybářskou sítí na tyči, házela po něm deku, naháněla ho Gia – a nic. Začalo lejt a on se samozřejmě schoval v nejhůř přístupným cípu zahrady, kde na něj pršelo a létají tam sedávat na stromy draví ptáci. Šíleně to klouzalo, lezla jsem za ním v ponožkách. Zdrhnul. Pak mě chytla migréna, takže prášek a Ivan s Tobísem valili domů z Lbc. I. vystříhal keře u ohniště a vlezl pro králíka. Happy end. Zítra ho odevzdáme a nechci ho chvíli ani vidět.

Nevím proč, ale mažou se mi některé vaše komentáře. Ale čtu je, nebojte se, jen je asi smažu s obrovským množstvím spamů, které mi zamořují počítač. S těmihle věcmi se dost trápím, protože moje IT schopnosti jsou mizerné i přes absolvování několika kurzů a pečlivém čtení odborných knih. Já zkrátka vidím všechno ve slovech, ne ve značkách a číslech. Takže komentujte, dělá mi to velkou radost.

Tenhle měsíc bude lehce zběsilý, protože 4.8. se začíná točit seriál

 JEDNA RODINA

a ve stejný den jde do kin i moje 

STŘÍDAVKA
Kdybych to takhle chtěla naplánovat, tak se mi to samozřejmě nepovede. Možná je to tím, že oba projekty spojuje stejné téma: střídavá péče. Ovšem příběhy a herecké obsazení je jiné. Seriál bude k vidění od ledna na Nově.

 

2 názory na “Detektivka v naší zahradě”

  1. Dobrý den Lucie, taky nekomentuji, ale pravidelně a moc ráda čtu. Překvapila mě Střídavka u nás v kině. Připadá mi, že se začala točit úplně nedávno. Trailer je parádní, určitě půjdeme.
    Králíka jsme vždy naháněli celá rodina. Hajzlík byl vždy rychlejší. Ještě horší byla ale činčila. Teď už máme zase jednom morčata. Ty tak rychlá nejsou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *